Paskelbta

Skirk 1,2% projektui GitarosPamokos.lt

Šiemet tai padaryti galima iki gegužės 2 d.

Visų pirma, dėkoju visiems, kurie pernai parėmė projektą GitarosPamokos.lt, paskirdami dalį sumokėtų mokesčių. Jūsų parama padėjo sukurti naujų video pamokų, išlaikyti ir tobulinti internetinę svetainę.

2021 m. man buvo atlikta daug nematomo darbo: sumontuota ir sukelta į YouTube video pamokos labiau pažengusiems gitaristams: Metallica – Nothing Else Matters, The Beatles – Yesterday, John Lennon – Imagine. Lietuviškos dainos: Vytautas Kernagis – Purpurinis vakaras, Baltas paukštis, Olegas Ditkovskis – Aš mylėjau tave tau nežinant, Biplan – Amore, Olegas ir Neda – Yra šalis. Taip pat mini kursas „10 arpedžio būdų”. Visos šios video pamokos yra mokamos ir jas galite rasti čia.

Nufilmuota ir dar montuojamos yra: Eric Clapton – Tears In Heaven, Kansas – Dust In The Wind, Green Day – Wake Me Up When September Ends, John Lennon – Julia, Justin Bieber – Love Yourself. Lietuviškos: Kostas Smoriginas – Paukščiai, Per tą lietų, Vytautas Kernagis – Tai aš, Baltasis kiras – Lūpytės, Meilės duetas – Jūratė ir Kastytis, Arvydas Vilčinskas – Grįžtu namo. Taip pat mini kursas „3 pjesės” ir pamoka „Septakordai”.

Iš nemokamų buvo įkeltos į YouTube 3 ukulelės video pamokos. Taip pat jau yra perfilmuotos ir šiuo metu montuojamos „7 NEMOKAMOS VIDEO PAMOKOS”. Bus geresnė video kokybė, pamokos bus ilgesnės ir išsamesnės. Jos pakeis dabar esančias. Kai tai bus padaryta, visiems užsiregistravusiems pranešiu naujienlaiškiu.

Ir toliau žadu tęsti šią veiklą. Jeigu matai tame prasmę, tuomet kviečiu prisidėti šio projekto vystymo.

Skirk 1,2% projektui GitarosPamokos.lt ir tave šiais metais pasieks naujos gitaros pamokos!

Atsilygindamas PADOVANOSIU tau 3 gitaros video pamokas!

Video pamokos - 3 pamokos

Tą pačią akciją darau jau 7 metus iš eilės ir taip noriu atsidėkoti už tavo sugaištą laiką bei paskatinti mokytis groti gitara.

Dėmesio! Kai pervesi savo 1,2 proc. projektui GitarosPamokos.lt (VŠĮ „JAM JAM MUZIKA”), tuomet parašyk man el. paštu info@gitarospamokos.lt ir aš atsiųsiu sąrašą video pamokų, iš kurių galėsi išsirinkti 3 standartines arba 2 brangesnes.

Paramos skyrimo forma pildoma internetu (ji vadinasi FR0512). Kad būtų lengviau ją užpildyti, padariau aiškią instrukciją kaip tai padaryti. Man pačiam užtruko apie 10 min.


Kaip pervesti 1,2 proc. (instrukcija)

 I. Prisijungimas prie EDS

Jums reikia prisijungti prie VMI (Valstybinės mokesčių inspekcijos) EDS'e (elektroninės deklaravimo sistemoje):

http://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx

Patekus į prisijungimo puslapį reikia pasirinkti prisijungimo būdą: banką arba el. parašą.

Prie EDS prisijungti galima tiesiog ir per el. bankininkystę, atsidarius savo Swedbank, SEB ar kt. banke esančią sąskaitą.

Pvz, jei jungsitės per Swedbank, tai eikite į Kasdienės paslaugos → E. paslaugos → VMI el. paslaugos. Kituose bankuose irgi bus kažkas panašaus.

Bankas nukreips į EDS, spauskite SUTINKU (jei iki šiol nesate sudarę EDS (elektroninio deklaravimo sistemos) sutarties, VMI Jums pasiūlys ją sudaryti. Spauskite PATVIRTINTI. Jei jau esate sudarę EDS sutartį anksčiau, Jums pasiūlys pasirinkti VMI sistemą. Rinkitės EDS.

Prisijunkite.


 II. Veiksmai, prisijungus prie EDS

Prisijungus prie EDS, kairiajame viršutiniame kampe reikia paspausti ant Pildyti formą:

Tuomet dešiniau atsiras punktas Prašymas skirti paramą. Spauskite ant jo:

Naujame lange žemiau pamatysite skyrelį Forma pildymui:

Spauskite ant gaubliuko paveikslėlio. Toliau atsidarys naujas langas su vedliu, kuris padės užpildyti formą, suformuoti prašymą ir jį pateikti.


III. Formos pildymas

Pirmiausia turėtų pasirodyti tokia lentelė:

Spauskite Tęsti. Toliau man rodė tokį vaizdą. Jūsų greičiausiai šiek tiek skirsis:

Spauskite ant pieštuko paveikslėlio (Redaguoti) ir suveskite reikalingus duomenis.

  1. Mokestinis laikotarpis bus 2021.
  2. Gavėjo pavadinimas: Viešoji įstaiga "JAM JAM MUZIKA"
  3. Gavėjo identifikacinis nr.: 302334820
  4. Mokesčio dalies dydis (procentais): 1,20.
  5. Jei norite, kad parama automatiškai būtų pervedama ten pat ir kitais metais (pasirinktinai iki 2025 m.), tai galite tą irgi padaryti

IV. Deklaracijos pateikimas

Užpildę formą spauskite Išsaugoti ir jums atsidarys naujas langas:

Spauskite Formuoti prašymą. Naujame lange spauskite Pateikti:

Pasirodys pranešimas, kad prašymas pateiktas:

Viskas. Jūs skyrėte 1,2% savo pajamų mokesčio VŠI "JAM JAM MUZIKA". Labai Jums AČIŪ!P.s.: kai kam gal pasirodys keista, kodėl VŠĮ yra pavadinimu "JAM JAM MUZIKA". Mes VŠĮ įkūrėme kuomet aš grojau grupėje "Jam Jam". Po to grupė iširo, o aš nusprendžiau sukurti svetainę GitarosPamokos.lt, kurią susiejau su VŠĮ "JAM JAM MUZIKA".