Rebelheart – Kelias pas tave

Grupė

“Rebelheart” – roko grupė iš Kauno.Rebelheart

Daina

„Kelias pas tave” (daugelis šitą dainą vadina „Ilgas kelias“) yra ta daina, kurią privalo mokėti kiekvienas gitaristas. Tai turbūt pati populiariausia visų laikų daina Lietuvos gitaristų tarpe.

Ir „Ilgą kelią“ verta išmokti ne tik dėl to, kad visi šitą dainą žino. O ir todėl, kad ji labai praplečia akiratį pradedančiajam gitaristui.


Kaip groti

YouTube tu gali rasti šios dainos „pamokų“, kur pagroja viską 4 akordais ir nieko nepaaiškinę baigia video.

Deja, ši daina yra žymiai įdomesnė ir turiningesnė. Ir ji nėra tik iš 4 akordų. Bet tuo pačiu ir nesunki. Ją gali mokytis pradedantieji gitaristai, kurie jau praėjo mano „7 NEMOKAMAS pamokas“ arba moka pagroti paprastas dainas. O vidutinio lygmens gitaristai ją išmoks labai lengvai ir su malonumu.
Pažiūrėk kaip ją groja ir dainuoja mano mokinė Ugnė:


Kur įsigyti pamoką?

Ši pamoka yra mokama. Yra 2 būdai kaip tu gali ją įsigyti:

    1. Nusipirkti mano gitaros pamokų e-parduotuvėje: https://parduotuve.gitarospamokos.lt/produktas/rebelheart-kelias-pas-tave/
    2. Įsigyti gitaros video pamokų paketą „Gitara per 1 naktį“ (nes ši daina įeina į tą paketą)

Rebelheart - Kelias pas tave (536x600)


Kodėl ši pamoka mokama?

Mano mokiniai išmoksta groti gitara. Bet aš tikiu, kad galiu išmokyti groti gitara žymiai daugiau žmonių. Todėl  žengiu pirmuosius žingsnius į internetą. Tačiau kuomet negauni už savo darbą jokio atlygio, tai entuziazmas paprastai gan greit išgaruoja...

Tad nusprendžiau kai kurias savo pamokas apmokestinti. Uždirbti pinigai skatins mane sukurti dar daugiau ir geresnių pamokų. Juk tada yra didesnė atsakomybė ir verčia labiau pasitempti.

Lygiai tas pats nutinka ir mokiniams. Kai susimokame už pamokas, tuomet labiau jas vertiname ir žymiai atsakingiau mokomės. Drįstu spėti (bent jau pas mane taip yra), kad tavo kompiuterio kietasis diskas pripildytas nemokamai parsisiųstų video pamokų, knygų, muzikos, kurių taip niekada ir neperžiūrėjai. Todėl, kad lengvai gauti dalykai nėra vertinami.