Limp Bizkit – Behind Blue Eyes

Grupė

Limp Bizkit

Limp Bizkit - Behind Blue Eyes

 

 


Daina

Daina "Behind Blue Eyes" originaliai buvo sukurta grupės "The Who". "Limp Bizkit " padarė šios dainos koverį. Abi versijos iš pradžių panašios, tačiau pabaigoje "The Who" pereina į intensyvų grojimą ir išvysto kulminaciją, ko nėra "Limp Bizkit" versijoje.


Kaip groti

Dainą reikia groti su brauktuku (mediatoriumi). Įžangą ir posmą reikia groti arpedžio būdu. Tame ir visas sunkumas. Su pirštais groti arpedžio yra lengva, o su brauktuku teks nemažai pasitreniruoti, kad pasiekti norimą greitį ir taiklumą. Tau reikia prispausti nurodytą akordą ir groti su mediatoriumi.

1-2 taktuose pirmas 4 natas rekomenduoju groti žemyn, o likusias 4 natas - aukštyn.

Priedainius reiks groti su braukimu. Braukimo kryptys nurodytos rodyklėmis. Primenu, kad TAB'uose braukimo kryptys vaizduojamos aukštyn kojomis, nes storiausia styga vaizduojama apačioje, o ploniausia - viršuje. Tas yra pažymėta pirmame takte: "namukas" reiškia grojimą mediatoriumi žemyn, o "varnelė" - aukštyn.

3 takte keičiasi rinkimas. Tad įdėmiai sek natas ir grojimo kryptis. Bet jos tėra rekomendacija. Tu gali tas kryptis susidėlioti ir savaip.

 

Dėmesio! Dainą sudaro 5 lapai. Čia pateiktas tik 1-as lapas. Visą dainą (TAB’us pdf formate ir MIDI failą) gali atsisiųsti per nuorodas esančias puslapio apačioje.

 

limp bizkit - behind blue eyes_gitarospamokos - page 1


Čia gali parsisiųsti šios dainos TAB’us ir garso takelį MIDI formate: