Gitara per 1 naktį

Antraste-6

 Išmok groti gitara ir nustebink ne tik savo draugus, bet ir save!

Ar tu turėjai svajonę išmokti groti gitara? Ar dar ją tebeturi..?

Ar norėtum išmokti groti dainas greitai ir užtikrintai? Ar pasiilgai aiškumo ir sistemingumo?

Galbūt tau jau atsibodo savarankiškai mokytis iš knygų ar valandų valandas ieškoti gitaros pamokų internete?

Kas realiai mums trukdo išmokti groti gitara?

Ar nebuvo taip, kad kažkas iš tavo draugų vakarėlyje ar prie laužo groja gitara, o tau belieka su pavydu žiūrėti ir galvoti „kaip norėčiau ir aš mokėti groti gitara…”?

Tačiau iki šiol taip ir neprisiruošei pradėti. Vis kažkas stabdo. Galbūt trūksta pasitikėjimo savimi, galbūt kažkas prigąsdino, kad labai skaudės pirštus ir kad reikia labai geros klausos.

Tad 1 priežastis, mano manymu, būtų pasitikėjimo stoka ir tikėjimas įvairiais mitais.

Pasitikėjimo ir tikėjimo, kad tu gali groti, kad tau užtenka muzikinių gabumų, kad tu išmoksi.

O gal tu jau kažkada pradėjai mokytis groti gitara ir metei? Galbūt tavo namuose ant sienos kabo gitara, kuria niekada negroji?

Greičiausiai, kaip daugelis dabar daro, ieškojai informacijos internete? Per google, skaitinėjai forumus, žiūrėjai video YouTube. Ir turbūt pasiklydai informacijos jūroje? Vienas rodo vienaip, kitas kitaip. Nėra jokios sistemos ir aiškumo… Ir nors informacijos internete daug, bet ji vis tiek nepadeda išmokti. Susidūrei su tokiais kankinančiais klausimais:

 • Nuo ko pradėti mokytis?
 • Kaip teisingai prispausti akordus ?
 • Kaip braukti per stygas?
 • Kaip sujungti akordus?
 • Kaip išmokti groti bent vieną mano mėgstamą dainą?

Daugelis žmonių labai daug laiko sugaišta aiškindamiesi nuo ko pradėti ir kokia tvarka mokytis. Kokius akordus, kokią melodiją, kokią dainą mokytis pirmiausia? Klausimų sąrašas galėtų tęstis ir tęstis…

Tad 2 priežastis trukdanti išmokti groti gitara, yra informacijos perteklius, nežinojimas kokia tvarka mokytis ir sistemos neturėjimas.

O gal tu nusipirkai gitaros pradžiamokslį ir bandei išmokti groti gitara savarankiškai?

Su entuziazmu puolei skaityti, tačiau knyga pasirodė nuobodi. Joje daug nereikalingos teorijos ir mažai praktinių paaiškinimų, kaip reikia groti. Perskaitei jau trečdalį knygos, o dar net nepradėjai groti. Ir tavo entuziazmas pamažu išgaravo…

Tad 3 priežastis būtų neteisingai pasirinkta knyga, kurioje daug teorijos ir minimumas praktikos.

O gal tu kurį laiką lankei pamokas pas gitaros mokytoją? Ir po kelių neįdomių ir neaiškių pamokų nusivylei ir nusprendei „tai tikriausiai ne man“, „neturiu tam gabumų”, „to reikia mokytis labai ilgai, o aš neturiu tiek laiko”. Ką galima apie tai pasakyti? Tas mokytojas nužudė tavo svajonę… Ar jis tikrai norėjo tave išmokyti groti?

Tad 4 priežastis būtų nedegantis troškimu tave išmokyti ir demotyvuojantis mokytojas.

Kokį rezultatą turi?

Viduje taip ir pasiliko neišpildytas noras. Nuolat pagauni save galvojant: „galbūt kada nors aš prie to dar sugrįšiu“. Tačiau su amžiumi laiko tik darosi vis mažiau ir mažiau. Laikas bėga, o svajonė taip ir neišsipildė…

Kad nors kiek palengvinti tavo situaciją ir sugrąžinti motyvaciją duosiu tau 5 patarimus.

arrow

5 patarimai

 1. Seniau visi susidurdavo su tokia problema: kaip suderinti gitarą? Dabar ta problema išspręsta. Tu gali susiderinti gitarą specialaus elektroninio prietaiso – derintuvo pagalba. Taip pat gitarą galima susiderinti ir su kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu, naudojant specialias programėles ar daryti tai tiesiog internete.
 1. Daugelis žmonių bijo natų. Turiu tau gerą žinią: dauguma gitaristų visai apsieina be natų. Tačiau jie mokosi groti iš tabulatūrų (sutrumpintai vadinamų TAB'ais), kurias išmokti skaityti nėra sunku. Tad patarčiau ir tau mokytis groti ne iš natų, o iš TAB'ų.
 1. Daugelis žmonių sako: "Mes pagrosim sudėtingą kūrinį labai sudėtingai". Toks mokymasis užtrunka labai ilgai ir demotyvuoja. Supaprastink! Juk sudėtingą kūrinį visada galima pagroti paprasčiau. Užuot naudojus kažkokį sudėtingą arpedžio ar kažkokias super-duper technikas, galima pagroti dainą standartiniu braukimu ir pan.
 1. Atskirai treniruok kairę ir dešinę rankas. Tu turi suformuoti kertinius įgūdžius iki automatizmo, kad galėtum juos naudoti net nesusimąstydamas.
 1. Stenkis mokytis be klaidų. Ypač kai groji kažkokį dalyką pirmą kartą. Kad nebūtų klaidų, turi sulėtinti tempą tiek, kad spėtum suprasti veiksmų seką ir ją kontroliuoti. Rankoms nėra skirtumo kokią veiksmų seką joms užprogramuosi. Ji gali būti teisinga ar su klaidomis. Tačiau persimokinti blogai išmoktą dalyką yra žymiai sunkiau negu išmokti naują.

 

 Šie 5 paprasti patarimai galbūt iškart tau pasitarnaus mokantis, bet tikrai neišmokys groti gitara. Jie kaip tabletė, kuri malšina skausmą, bet nepanaikina priežasties...

Tai ką tada daryti?

Tu turi 3 variantus, kaip gali pasielgti šioje situacijoje:

 1. Nieko nedaryti ir niekas tavo gyvenime nepasikeis.
 2. Toliau klaidžioti po internetą ieškant nemokamų gitaros pamokų be sistemos, anglų kalba.
 3. Gauti tokią programą - sistemą, kuri tau padėtų žingsnis po žingsnio sparčiai mokytis groti gitara.

Sprendimas

Ir dabar įsivaizduok, kad randi atsakymus į visus klausimus vienoje vietoje ir tau nebereikia valandų valandas rankioti po kruopelę žinias internete (nes tai už tave kažkas jau padarė). Tau nebereikia jausti nuolatinės abejonės ar tikrai teisingai aš čia mokausi.

Tad jeigu tu:

 • pavargai valandų valandas internete ieškoti gitaros pamokų be jokios sistemos
 • neturi gero gitaros mokytojo
 • šiaip mėgsti mokytis savarankiškai namie
 • gerbi savo laiką
 • mėgsti tikslumą ir aiškumą

tuomet tau siūlau sprendimą, kur tu rasi viską vienoje vietoje:

"GITARA PER 1 NAKTĮ"

Tai speciali video programa skirta visai "žaliems" ir pradedantiesiems gitaristams.

Dabar STOP!!! Jei tu sakai, kad nesąmonė ir neįmanoma išmokti groti gitara per 1 naktį, tai aš nesiginčysiu. Bet juk tau ir nebūtina viską, kas rodoma programoje, išmokti per vieną naktį. Čia tik pavadinimas. Kad pritraukti dėmesį.

Gali visa tai mokytis 2-5 naktis. O gal tau labiau patinka mokytis dieną? 🙂 Pasirink mokymosi tempą, kuris tau parankus. Gali mokytis mažesniais žingsniais. Koks skirtumas? Svarbiausia, kad jaustum malonumą iš paties proceso ir kad pasiektum savo tikslą - išmoktum groti gitara. Mes dažnai užsiimame darbais ir reikalais, kurie mums nepatinka ar kelia stresą. O mokymasis groti gitara ne tik lavina muzikinius gebėjimus, atmintį, bet ir suteikia daug džiaugsmo ir ramybės.

O dabar atskleisiu PASLAPTĮ kokiu būdu aš greitai išmokau žmones groti gitara. Paslaptis labai paprasta: aš moku pateikti viską labai aiškiai ir paprastai. Tuo pačiu viską sudėlioju į sistemą, kad žmogus žingsnis po žingsnio pasiektų rezultatą.

Ir vienintelis būdas tau išsiaiškinti, ar tai veikia – išbandyti!

Programa yra grynai PRAKTINĖ. Tau nereikės mokytis muzikos teorijos, natų, solfedžio ir kt. Tiesiog mokysimės groti!

Štai kokia eiga viskas vyks. Tu išmoksi:

 • suderinti gitarą
 • taisyklingai laikyti gitarą ir teisingai pastatyti kairę bei dešinę rankas
 • 5 akordus
 • braukti per stygas ir 5 braukimo schemas (tame tarpe ir populiariausią braukimo būdą)
 • jungti akordus įvairiomis sekomis, tokiomis, kokios būna realiose dainose
 • daryti „tap‘ą“ ir jį įkomponuoti į braukimo schemą
 • groti brauktuku (mediatoriumi)
 • 7 dainų pavyzdžius

Cover-4

Uzsisakyt (photoshop)i

Kas sudaro programą "Gitara per 1 naktį"?

I dalis - Pagrindai. Kairė ranka.

 • 4 žingsnių technologija arba ką reikia išmokti, kad sugrotum dainą
 • "Žaidimo taisykles" (gitaros dalys, skirsnių, stygų numeracija, kairės ir dešinės rankos pirštų žymėjimas, gitaros laikymas)
 • Kaip suderinti gitarą naudojant elektroninį derintuvą arba mobilujį telefoną
 • Kairės rankos padėtis
 • Pirmieji 5 akordai

II dalis - Dešinė ranka. Braukimo schemos

 • 3 baziniai dešinės rankos judesiai
 • 5 braukimo schemos
 • Populiariausias braukimo būdas

III dalis - Abiejų rankų apjungimas. Akordų sekos

 • Efektyvus akordų jungimas
 • "Magiška 4 akordų seka" ir kitos populiarios akordų sekos
 • Dainų pavyzdžiai

IV dalis - Papildomos technikos

 • "Tap" technika
 • Grojimas mediatoriumi (brauktuku)
 • Dainų pavyzdžiai
 • Ką reiktų mokytis toliau

Kaip tai atrodys?

 1. Pasiimsi gitarą ir paleisi video programą per kompiuterį (ją bus galima žiūrėti internetu arba parsisiųsti į savo kompiuterį (failo dydis 1,58 GB)
 2. Žiūrėsi mano video ir čia pat kartosi tai ką aš tau rodysiu
 3. Darysi pratimus ir paryčiui jau sugrosi pirmąsias savo dainas

Kad mokymasis vyktų sklandžiai, rekomenduoju įsigyti derintuvą (tiunerį) ir brauktuką (mediatorių). Juos gali nusipirkti muzikos prekių parduotuvėje. Beje, į išmanųjį telefoną ar kompiuterį galima parsisiųsti nemokamą programėlę, skirtą gitaros derinimui. Tiesiog paieškos sistemose įrašyk Guitar Tuner. O mediatorių gali išsikirpti ir iš plastikinės kortelės.

Taigi, viskas ko tau reikia:

 • gitara (tinka tiek klasikinė, tiek akustinė, tiek elektrinė)
 • elektroninis derintuvas (arba išmanusis telefonas)
 • mediatorius
 • programa "Gitara per 1 naktį"
 • truputis laiko

Mėgstantiems skaičiuoti:

Ir kaip manai, kiek laiko tau reiktų ieškoti visos tos informacijos internete? O lietuviškai išvis tokios informacijos kol kas dar beveik nėra. Tiems kas moka angliškai, tai tikrai užtruktų 3-6 mėn. Tačiau dalis dalykų šioje programoje yra unikalūs, kurių nerasi net ir anglų kalba.

Kiek kainuotų tokia programa jei lankytum gitaros pamokas gyvai pas tradicinį mokytoją? Paimkim vidutinę gitaros pamokos kainą Vilniuje – 20 €. Su tradiciniu mokytoju tau tai užtruktų 2-4 mėn. Lankant du kartus per savaitę, tau teks išleisti 320-640 €. Pridėkim dar laiką bei pinigus važiavimui į gitaros užsiėmimus. Ir suma jau priartės prie 700 €. Ir nėra jokios garantijos, kad išmoksi...

Žinoma, gyvos pamokos su gitaros mokytoju (jei mokytojas geras) yra geriausias variantas. Tačiau jei neturi galimybės lankyti pas gitaros mokytoją (gyveni mažame miestelyje, kaime ar užsienyje), tuomet ši programa tau yra geriausias sprendimas.

Gerai, kadangi tai nėra gyvos pamokos su mokytoju imkime ir padalinkime 700 € per pusę. Manau, kad 350 € būtų teisinga. Tačiau tau ši programa nekainuos 350 eurų. Nekainuos ji ir 150 €!


Šiuo metu tu gali įsigyti programą „GITARA per 1 NAKTĮ“

tik už  350 150 47 €

Uzsisakyt (photoshop)i


Tačiau ir tai dar ne viskas!  Pati programa „Gitara per 1 naktį“ tėra tik viso gitaros video pamokų paketo aisbergo viršūnė. Kartu su programa tu dar gausi

arrow

20 BONUSŲ!

Gitarine dovana

O tai leis tau, jau praėjus programą „Gitara per 1 naktį“, tęsti mokymąsi ir toliau tobulinti grojimo gitara įgūdžius jau su KONKREČIOMIS DAINOMIS. Ir iš šių dainų tu galėsi susikurti savo koncertinę programą ir ją groti savo draugams. Būtent BONUSUOSE ir slypi didžiausia šio paketo vertė!

 

BONUSAI:

BONUSAS NR.1 (3 lietuviškų dainų video pamokos)

Kur tu dar gali rasti išsamias ir aiškias žinomų lietuviškų dainų gitaros video pamokas???

Tai yra trijų žinomų lietuviškų dainų video pamokos, kurių vertė yra 3 x 30 = 90 €. Tu jas gausi NEMOKAMAI.

BONUSAS NR.2 (1-os gyvos pamokos vaizdo įrašas)

Pridedu nufilmuotą gyvą savo gitaros pamoką, kurią vedu pirmąkart atėjusiam ir visiškai nemokančiam groti gitara žmogui. Šio vaizdo įrašo vertė 37 €. Tai HD kokybės 46 min. trukmės video su akordų diagramomis, braukimo schemomis ir kita grafine medžiaga. Pradedantieji čia ras daug atsakymų į jiems rūpimus klausimus. Įsivaizduok, kad esi musė, tupinti ant sienos ir iš šalies stebinti mano vedamą pirmąją gitaros pamoką.

BONUSAS NR.3

Rebelheart - Kelias pas tave
Labai detali (net 34 min. trukmės), aiški, suprantama video pamoka su schemomis ir akordų grafika. Tai viena geriausių mano pamokų. Jos vertė 37 €. Išmoksi šitą dainą groti taip, kaip išmoko mano mokinė Ugnė:

Tiesiog bus neįmanoma neišmokti!

BONUSAS NR.4

Ievos Narkutės daina - Raudoni vakarai. Labai graži ir nesunki daina, tinkanti pradedantiesiems. Kadangi originaliai ji yra atliekama su pianinu, teko padaryti aranžuotę gitarai (t.y. pritaikyti ją taip, kad būtų galima groti gitara). Tai iš tikrųjų unikali 21 min. trukmės video pamoka. Ją pradeda mano mokinė Ugnė, parodydama, kad ir maža mergaitė gali puikiai pagroti ir padainuoti šią dainą:

Po to seka mokymo dalis, kurią jau vedu aš. O pamokos pabaigoje rodau ir aiškinu, kaip sujungti šitos dainos grojimą su dainavimu. Pamokos vertė 37 €.

BONUSAS NR.5

Vytautas Kernagis - Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj Nors originaliai ši daina buvo atliekama su pianinu, bet padariau jos aranžuotę gitarai. Tai 34 min. trukmės video pamoka, kurioje detaliai, žingsnis po žingsnio rodau kaip groti visą dainą. Iki vasaros laisvai galėsi išmokti ir pagroti vakarojant prie laužo paežery... Pamokos vertė 37 €.

BONUSAS NR.6

Bliuzo rifas ir bliuzo schema. Tai 12 min. video pamoka, kurioje iš pradžių mokau groti paprasčiausią bliuzo rifą. Jį turi mokėti kiekvienas pradedantysis gitaristas. Po to rodau, kaip panaudojant šį rifą yra grojama standartinė 12 taktų bliuzo schema. Pamokos vertė 12 €. Jau dabar gali žiūrėti šios pamokos pradžią:

BONUSAS NR.7

"Bum-čik"  grojimo technika. Naudojama tokiose dainose kaip "Kelelis tolimas" arba "Postoj parovoz". Tu išmoksi šią techniką pritaikyti atviriems bei barre akordams O pamokos gale dar išmoksi groti pačią populiariausią rusišką dainą "Postoj parovoz", kurioje būtent ir naudojamas toks grojimo būdas. Pamokos trukmė 24 min., o vertė 37 €.

BONUSAS NR.8

Daina "Žemyn upe". Labai lengva daina. ją sudaro 5 paprasti akordai. Video pamokoje parodysiu net 3 variantus, kaip gali pagroti dainą „Žemyn upe“. Nuo paties lengviausio, skirto ką tik pradėjusiems groti gitara, iki pakankamai išplėtoto, kuriame jau galėsi parodyti, kad moki groti ne tik akordus, bet ir šį tą daugiau… Pamokos trukmė 26 min., o vertė 37 €. Čia gali peržiūrėti šios pamokos ištraukas:

 BONUSAS NR.9

Vytautas Kernagis - Kalifornija. Taip pat labai lengva, iš 4 akordų ir populiariausiu braukimo būdu grojama daina. Pamokos trukmė 17 min., o vertė 37 €. Čia gali pasižiūrėti pamokos pradžią:

BONUSAS NR.10

Akordų C ir Am jungimas panaudojant pereinamąjį akordą. Tai labai naudinga 21 min. trukmės pamoka, kuri, kaip sako pavadinimas, yra apie tai kaip galima gražiai ir sklandžiai sujungti C ir Am akordus panaudojant pereinamąjį akordą. Pamokos pradžioje parodau tą akordą ir kaip reikią jį įterpti. Po to visa tai treniruosimės groti su 3 skirtingais arpedžio būdais, išmoksime įterpti "bum-čik'us". Ir galiausiai parodysiu kaip tas pereinamas akordas panaudojamas grojant populiariausią braukimo būdą. Dar sužinosi kaip reikia pritildyti 6 stygą su kairės rankos nykščiu, kad ji negadintų grojamų akordų skambesio. Pamokos vertė 12 €.

BONUSAS NR.11

Poliarizuoti stiklai - Medžiai be lapų. Vienos garsiausių lietuviškų dainų 35 min. trukmės video pamoka. Kiekvieną dainos dalį mokau groti 2 variantais: pradedantiesiems ir pažengusiems. Tad iš pradžių galėsi išmokti lengvesnį variantą ir greitai pasiekti rezultatą. O po kažkiek laiko, kai jau pramoksi geriau groti, tada galėsi tą dainą pagroti vis sudėtingiau ir įdomiau. Pamokos vertė 37 €.

BONUSAS NR.12

Daina "Vakaras". Tai labai lengva ir graži daina iš 4 paprastų akordų, kuriuos reikia groti populiariausiu braukimo būdu ("šešiuke"). Pamokos trukmė 20 min. Pamokos vertė 24 €. Čia gali pažiūrėti šios video pamokos ištraukas:

BONUSAS NR.13

Daina "Stovi malūnas prie kelio". Tai labai lengva ir visiems žinoma užstalės daina iš 4 paprastų akordų. Pamokos trukmė 19 min. Pamokos vertė 24 €. Čia gali pažiūrėti šios video pamokos ištraukas:

BONUSAS NR.14

Tomas Augulis - Kalėdų naktį tylią. Populiariausių to meto Lietuvos atlikėjų, A. Mamontovo, T. Augulio, J. Miliauskaitės, L. Diniaus, Dž. Butkutės, S. Urbonavičiaus, V. Vinks ir E. Sipavičiaus 1990 m. įrašyta kalėdinė daina. Tai 28 min. trukmės video pamoka, kurioje išmoksi trumpesnę šios dainos versiją. Pamokos vertė 32 €.

BONUSAS NR.15

Hiperbolė - Išgalvotas gyvenimas („Išgalvojau lietų“). Ši pamoka labiausiai skirta pradedantiesiems gitaristams. Jei jau moki 8 pradinius akordus ir populiariausią braukimo būdą (‘šešiukę“), tuomet tau ši daina bus labai tinkama mokytis. Pamoka yra žymiai žymiai ilgesnė – net 39 min. trukmės. Akordus ir braukimą aš galėjau parodyti per 5 min. Tačiau čia tu išmoksi ne tik tai, bet ir daugybę kitų dalykų. Pamokos ištraukos:

BONUSAS NR.16

Virgis Stakėnas - Kelelis tolimas. Tai daina, kurią galėsi pagroti ir prie laužo draugų kompanijoje, ir per šventes prie stalo. Video pamoka išėjo labai ilga (net 50 min. trukmės), tad ją suskaidžiau į 4 dalis. Groti šiai dainai naudosime bum-čik techniką. Pamokos vertė 37 €. Čia gali pažiūrėti pamokos ištraukas:


 

BONUSAS NR.17

Andrius Mamontovas - O, meile! Dainą sudaro tik 2 akordai! Tad ją tikrai nesunkiai išmoksi. Gal kiek sudėtingesnis bus braukimo būdas. Bet viską tau parodysiu lėtai ir aiškiai ir po to tik reikės pasitreniruoti, kad pasiekti reikiamą greitį. Pamokos trukmė 11:38. Vertė 12 €.

BONUSAS NR.18

"Boružėlė septyntaškė" - labai lengva, smagi ir daugeliui žinoma daina. Bus tik 4 lengvi akordai ir 3 braukimo būdai, kuriuos tu labai lengvai išmoksi. Pamokos trukmė – 26 min. Vertė 12 €.

BONUSAS NR.19

Žygis - Cukrus arbatoj - daina iš 4 lengvų akordų. Įdomiausia ir vertingiausia šioje pamokoje yra naujas ir įdomus braukimo būdas. Vertė 12 €.

BONUSAS NR.20

The Beatles - Yesterday - viena žinomiausių dainų pasaulyje. Graži melodija ir daug nesunkių akordų. Ši daina tinka jau šiek tiek pramokusiems groti ir norintiems siekti naujų aukštumų.  Tai 6 dalių video pamoka. Vertė 15 €.

New

BONUSAI NR. 21, 22, 23 (nežinomi, bet numatomi ateityje)

Istorija tokia: tie kas pirko pirmieji, įsigijo tik pačią programą "Gitara per 1 naktį". Vėliau pirkusieji dar gavo ir bonusą Nr.1. Dabar perkantieji gaus jau 20 bonusų. Tačiau gera žinia yra ta, kad ir anksčiau pirkę žmonės gaus šiuos bonusus. Bet dar geresnė žinia, kad programa ateityje gali pasipildyti 21, 22 , 23 bonusais ir tu juos gausi.


Calculating-2Viską susumavus:

Tu gauni ne tik programą "Gitara per 1 naktį", kurios vertė yra 200 €, bet ir 20 BONUSŲ, kurių vertė yra 608 €. Tačiau tau visa tai kainuos ne 808 €, o tik

47 €

 Ir dar viena gera žinia!

Nesvarbu kada įsigijai programą, jos vertė vis augs. Ar tai gera investicija? Be jokios abejonės. Juk dabar tu už tą pačią 47 € kainą gauni visą gitaros video pamokų paketą, kuris gali būti bet kada papildytas. Ir visus būsimus bonusus tu taip pat gausi nemokamai! 🙂

Leisk savo svajonei pagaliau išsipildyti!

arrow

Uzsisakyt (photoshop)i

arrow

Jei nori patekti tarp tų, kurie jau sėkmingai mokosi groti gitara, tuomet spausk "Užsisakyti" ir iškart po apmokėjimo gausi programą "Gitara per 1 naktį" bei visus aukščiau išvardintus BONUSUS


Dėmesio! Tu gausi kompiuterinę programos versiją. Jei kils neaiškumų ar klausimų kreipkis į mane:

Tel. nr.: +37067638505 (Audrius)

El. paštas: info@gitarospamokos.lt30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Mano sukurtas metodas leidžia itin greitai išmokti groti gitara. Tas greitis pasiekiamas ne kažkokių stebuklų ar magijos pagalba, o dėka to, kad duodu labai aiškią sistemą ir vedu tiesiu keliu į tikslą - išmokti groti dainas.

Bet tai nereiškia, kad pavyks išmokti groti net nepaėmus į rankas gitaros ir nesipraktikuojant. Rezultatas gaunamas tik atliekant veiksmus. Jeigu tu grosi, įdėmiai vykdysi visas mano instrukcijas, aš tau garantuoju rezultatą. Jei vis tiek neišmoksi groti arba tau nepatiks mano metodas, tuomet grąžinsiu visus sumokėtus pinigus.*

*atskaičius bankinį komisinį mokestį.

 

100 procentu garantija

D.U.K.

 • "Ar norint išmokti groti gitara reikia geros klausos? Man atrodo, kad aš jos neturiu."

Daugelis bijo pradėti groti gitara, nes galvoja, kad tam reikia turėti ypatingų muzikinių gabumų arba labai gerą klausą. Aš ir pats taip galvojau ir dėl to pradėjau taip vėlai mokytis groti. Gera žinia tau, kad tai yra mitas. 99,99% žmonių gali išmokti groti gitara. Bent jau paprastas dainas savo malonumui tai tikrai! O būtent begrojant ir išlavėja klausa bei muzikalumas.

 • "Ar labai skaudės pirštus? Teko girdėti, kad besimokant groti gitara būna kruvini pirštai."

Daugelis to bijo, nes pažįstami "ekspertai" prigąsdino, jog labai sunku prispausti stygas ir teks groti kruvinais pirštais. Bet taip buvo nebent tik sovietiniais laikais. Kaip sako mano pažįstamas muzikantas: „Sovietinės gitaros buvo sukurtos tam, kad žmogus NEišmoktų groti gitara.“ Šiais laikais gitaros yra žymiai kokybiškesnės ir stygas prispausti nėra taip sunku kaip anksčiau. Už 100 – 200 eurų. gali nusipirkti visai gitarą puikiai tinkančią pradedančiajam.

 • Netikiu, kad galima taip greitai išmokti."

Tau nebūtina viską išmokti per vieną naktį. Pasirink mokymosi tempą, kuris tau parankus. Jei esi maksimalistas, tuomet mesk sau iššūkį! O jei esi ramesnis žmogus, tuomet gali mokytis mažesniais žingsniais. Ir vienintelis būdas tau išsiaiškinti, ar tai veikia – išbandyti. Svarbiausia, niekuo nerizikuoji, nes tau suteikiama 100 proc. pinigų grąžinimo garantija.

 • "Neapsimoka pirkti, nes internete galima rasti medžiagos nemokamai."

Sutinku. Internete tikrai yra daug medžiagos. Tačiau ar ji padėjo tau išmokti groti gitara? Jei taip, tai nesuprantu ką veiki šiame puslapyje? 🙂

 • "Ar aš ne per senas mokytis groti gitara?"

Esu mokęs groti gitara žmones, turinčius virš 40 metų. Daugumai jų sekėsi geriau, nei vaikams. Kodėl? Todėl, kad suaugę protingesni, turi daugiau patirties ir žymiai labiau motyvuoti. Tad noriu padrąsinti, nes nematau jokių kliūčių išmokti groti gitara ir vyresnio amžiaus žmonėms.

 • "Ar įsigijus programą "Gitara per 1 naktį" bus galima mokytis tik vieną naktį?"

Galiu pradžiuginti, kad tikrai ne. Po apmokėjimo tau bus suteikta prieiga prie programos bei visų išvardintų bonusų. Visa tai tu galėsi žiūrėti kiek tik norėsi ir kada norėsi. Programą "Gitara per 1 naktį" galėsi parsisiųsti į savo kompiuterį ir mokytis groti gitara net ten, kur nėra interneto ryšio (pvz., valtyje vidury ežero).

Apie mane

Audrius Juodzevicius - be2gether-2009
Audrius Juodzevičius festivalyje "Be2gether" (2009)

16 metų dirbu gitaros mokytoju. Grojau grupėse "BackSpace", "Jam Jam" (kai kas dar prisimena mūsų dainą "Rytais rytais"), "Ja-Da"

Išmokiau groti gitara jau virš tūkstančio įvairaus amžiaus žmonių. Šiuo metu dirbu ties projektais http://GitarosPamokos.lt ir http://parduotuve.gitarospamokos.lt/ Šių projektų dėka mano gitaros pamokos tapo prieinamos ne tik mano mokiniams, bet ir žmonėms, gyvenantiems kituose Lietuvos miestuose, kaimuose ar užsienyje.

Tačiau taip buvo ne visada... Mokytis groti gitara pradėjau labai vėlai, todėl dar nepamiršau, kaip mokiausi groti.

Iki to ėjau ilgą laiką. Mūsų šeimoje niekas negrojo jokiu muzikiniu instrumentu tad ir apie gitarą buvo net nedrąsu pasvajoti. Atrodė, kad niekada taip ir neišmoksiu groti gitara. Žinoma, aš jos ir neturėjau. Ir tai buvo didelė bėda. Bet dar didesnė bėda buvo, kad

netikėjau, jog galiu išmokti groti gitara.

Tačiau laimingo atsitiktinumo dėka į mano rankas pateko gitara kai man buvo jau 19 metų! Jau prieš kelis metus buvau persirašęs į sąsiuvinį pirmuosius akordus ir gan greit juos išmokau. Pati pradžia man lyg ir nebuvo sunki. Bet po to susidūriau su pirmąja problema:

kaip braukti per stygas su dešine ranka?

Kažkas parodė man populiariausią braukimo būdą iš 6 judesių. Ir aš su tuo vienu braukimu grojau gal metus laiko! Ir jeigu pabandydavau su dešine ranka groti kitaip, tai man nieko neišeidavo ir aš numodavau ranka: "Ai, bus gerai ir taip..." Ir toliau tuo vienu braukimu grodavau visas dainas! Paskui jau kažką nuo vieno, nuo kito nužiūrėdavau ir pavyko keletą braukimų išmokti...

Taip ir tęsėsi kol su draugu sugalvojom kurti grupę. Tada pradėjau intensyviau ir tikslingiau groti. Savo paties susigalvotais pratimais pramiklinau pirštus, šiek tiek pats pramokau groti melodijas. Bet buvo labai sunku. Buvo didžiulė motyvacija, bet nebuvo iš ko mokytis.

Nebuvo nieko: nei interneto, nei mobiliųjų telefonų, nei YouTube, nei knygų...

Visi bandė vienas iš kito kažką nukopijuot ir taip mokėsi. Lygiai tą patį dariau ir aš: kažką draugas parodo, kažką pats iš klausos atsirinkdavau. Viskas vyko labai lėtai ir ilgai. Buvo tokių dalykų, kurių aš net nežinojau, kad nežinau!

Kaip pavyzdį galiu papasakoti tokį dalyką:

Jau 2 metus grojau gitara ir net neįsivaizdavau, kad grojant galima patempti gitaros stygą ir išgauti įdomų garsą. Tuo metu gyvenau Kaune. Atvažiavo iš Vilniaus vienas vaikinas. Per vakarą grojom gitara draugų kompanijoje ir jis paėmė ir patempė stygą. Ir tada mano akys buvo labai didelės: "Vaaau, dar ir taip galima!?" Klausiu jo: "Kaip tu čia padarei??" Jis man parodė ir taip aš pradėjau bliuzuoti.

Dabar man net juokinga ir gėda prisiminti koks siauras ir vienpusiškas buvo mano supratimas apie grojimą gitara. Vėliau, kai atsidarė sienos, atsirado internetas, TAB'ai, youtube, knygos anglų kalba, tai mus užplūdo informacijos banga. Ir viskas apsivertė aukštyn kojomis:

dabar informacijos internete yra per daug.

Ir iš pradžių taip godžiai puolę prie atsivėrusios informacijos internete, labai greitai ja persisotinome. Po kažkiek laiko supratau, kad daugiau laiko užtrunku naršydamas internete, nei grodamas. Be to, atsisiųsdavau įvairiausios medžiagos, kurios taip niekada ir nepanaudodavau. Ir taip diena iš dienos. Pajutau, kad stoviu vietoje... Pažįstama? 🙂

Žinoma, per tuos 12 metų, dirbdamas gitaros mokytoju ir grodamas grupėse, daug išmokau. Sukauptas žinias ėmiau sisteminti, turėjau įvairių sumanymų (pvz., parašyti knygą gitaristams), bet nieko nebaigdavau iki galo...

Lūžis įvyko, kai pradėjau lankyti greito mokymo eksperto Algirdo Karaliaus seminarus apie greitą užsienio kalbų mokymąsi, greitą skaitymą, konspektavimą, įsiminimą, piešimą. Pagalvojau: kodėl gi tų greito mokymosi metodų nepritaikius gitaros srityje? Su A. Karaliumi sutarėme taip: aš jį mokysiu groti gitara, o jis bus mano treneris, konsultantas ir motyvatorius. Būtent A. Karaliaus dėka ir pavyko išgryninti lengviausią ir efektyviausią būdą išmokti groti gitara.

Simona Albaviciute - Bandita_20150210
Simona Albavičiūtė-Bandita groja "Lofte" (2013)

A. Karalius sugalvojo įgyvendinti tokį eksperimentą: surasti žmogų visiškai nemokantį groti gitara ir, pritaikant greito mokymosi metodus, per savaitę išmokyti jį groti gana sudėtingą dainą. Metėm iššūkį Simonai Albavičiūtei-Banditai - radijo stoties ZipFM laidų vedėjai. Rezultatai pranoko lūkesčius. Simona, pradėjusi visiškai nuo nulio, po 6 dienų tiesioginiame eteryje gyvai pagrojo grupės "Oasis" dainą "Wonderwall". O po 2 mėnesių tą pačią dainą jau grojo su garsiais muzikantais "Menų fabrike Lofte": http://www.kaipismokti.lt/home-2/gitara

Galų gale mano draugai, pažįstami, žmonės seminaruose ir mokiniai pradėjo siūlyti, kad savo žiniomis pasidalinčiau su kuo didesne auditorija. Supratau, kad daugybė žmonių gyvenančių mažuose miestuose, kaimuose, emigravę į kitas šalis, dažnai neturi galimybės lankyti gitaros pamokų pas mokytoją.

Taigi, po ilgų vidinių pasipriešinimų ir atidėliojimų, nutariau atskleisti paslaptis ir pasidalinti žiniomis, sukauptomis per 20 metų.

A. Karalius supažindino su svetainės http://www.kaipismokti.lt komanda, kuri profesionaliai nufilmavo mano mokomąją programą pradedantiesiems gitaristams „Gitara per 1 naktį“. Džiaugiuosi, kad dabar tūkstančiai žmonių Lietuvoje ir užsienyje galės greičiau ir paprasčiau išmokti groti gitara. Dėl ko man taip ilgai užtruko? Nes nežinojau pagrindinių principų, neinvestavau į mokymąsi ir viską norėjau gauti dykai.

Atsiliepimai


"Žmogus, kurio dėka kadais padariau ženklų progresą besimokydamas groti gitara ir gavau dar daugiau įkvėpimo, dalinasi savo paties video pamokom. Labai rekomenduoju pabandyti, jeigu vis kažkas stabdydavo pačiam(-iai) padaryti pirmus žingsnius arba niekad nebuvo aišku nuo ko pradėti:))“Justinas Pošiūnas


"Labai dėkoju už pamokas. Jos tikrai labai man naudingos ir suprantamos, nes pradėjau mokytis savarankiškai ir visai neseniai. Jūsų pamokos man geriausios, ką galėjau rasti internete. Ačiū ir  sėkmės ."Jūratė Jakštienė


"Šaunu gauti tokias profesionalias ir išsamias pamokas kaip pagroti "Kelias pas tave". Sekiau jas atidžiai ir taip išmokau groti dalį šios gražios dainos. Esu tik pradedantysis, todėl džiaugiuosi galėdamas išmokti tai atlikti teisingai. Galbūt galima būtų gauti daugiau Jūsų pamokų, kaip atlikti kitas populiarias dainas?
Tikrai esu labai susidomėjęs. Groti gitara- mano svajonė."Romas Janulevičius


"Šiaip labai patinka jūsų pamokos. Man 27 metai ir panorau išmokti  groti, nors niekad nebuvau gitaros rankose laikęs. Taigi, šios pamokėlės man tikras atradimas, be to į savaitę kartą susitinku su gitaros mokytoju. Tai gal ir išeis kas nors... :)"Andrius Kalinauskas


"Ačiū už tikrai fainas gitaros pamokas! 🙂 Tikrai įdomiai ir naudingai pateiki informaciją video pamokų metu:)"Algirdas Nomeika


"Labai ačiū už tokias įdomias ir nesunkias pamokas."Andželika Montvydauskaitė


"Audrius - ne tik praktikas. Jo išskirtinumas ir unikalumas yra tame, kad jis mėgsta dirbti būtent su naujokais ir labai kantriai ir aiškiai viską išdėsto. Specialiai jiems jis sukūrė patį lengviausią ir greičiausią būdą išmokti groti gitara. Todėl atmesk paskutines abejones ir prisijunk prie besimokančiųjų groti gitara būrio".Giedrė Arlauskaitė


Audrius Juodzevičius

Audrius groja Bernardinu baznycioje-2013

Parasas