Ką padovanoti Kalėdų proga?

Kaledines dovanos

Artėja didžiosios šventės: Kalėdos ir Naujieji metai.

Ieškom originalių dovanų, sukam galvas ką nupirkti, padovanoti draugams, kolegoms, artimiems žmonėms Kalėdų proga.

Iš savo, kaip gitaristo ir gitaros mokytojo pusės, turiu tau 5 idėjas.

 

Taigi, ką galima padovanoti žmogui grojančiam arba planuojančiam pradėti mokytis groti gitara?

 

1 idėja

Tu gali padovanoti gitarą. Žinoma, tai gana brangi dovana. Daugelis tėvų norėtų vaikams padovanoti gitarą, bet nėra užtikrinti, kad vaikai ja gros ir kad jų pinigai nebūtų išleisti veltui.

 

Blogietis kaledu senelis

 

Beje, o gal tu nori ne padovanoti, o gauti dovanų gitarą. Tuomet duosiu patarimą. Tą reikia pasakyti visiems savo giminėms ir draugams. Pasakyti, kad vietoj varpelių, angeliukų, žvakių ir kitų spalvotų žaisliukų tu nori GITAROS. Ir duoti užuominą, kad jie gali visi susimesti ir padovanoti vertingą daiktą, užuot iššvaistę pinigus niekams.

Kai kam gali pasirodyti, kad tai yra nekuklu ir taip elgtis netinka. Patikėk, tavo artimieji dažnu atveju tik apsidžiaugs sužinoję ko tu nori. Juk didžiausiais galvos skausmas būna ne surasti ar pagaminti dovaną, o sugalvoti KĄ padovanoti.

Abejoji kokią gitarą reikia pirkti? Šiek tiek informacijos apie tai rasi čia.

 

2 idėja

Jei žmogus jau turi gitarą ir ja groja, tu gali jam padovanoti įvairių gitaros aksesuarų:

 

3 idėja

Gali jam padovanoti gitaros knygą mokymuisi arba gitaros pamokas. Knygos dar neturiu, bet gitaros pamokas gali užsakyti ir pas mane. Jei manai, kad tai gera idėja, susisiek su manim čia. Susitarus dėl pamokų kiekio ir kainos ir apmokėjus, atsiųsiu el. paštu dovanų kuponą. Tau beliks tik jį atsispausdinti ir įteikti dovanos gavėjui.

 

4 idėja

Gali padovanoti specialią kalėdinių dainų video programą, kurią gali įsigyti mano gitaros pamokų parduotuvėje:

“KALĖDOS SU GITARA-2016”

  • 14 video pamokų, kurių bendra trukmė net 4 val. 15 min.!
  • 5 kalėdinės dainos ir 1 instrumentinė pjesė
  • Papildoma medžiaga: tabulatūros (TAB’ai), akordai, braukimo schemos, žodžiai
  • Kalėdinė kaina!

Tai yra puiki dovana gitara grojančiam žmogui! O gal tai būtų gera dovana sau?

Daugiau apie programą “Kalėdos su gitara-2016”

 

5 idėja

O kaip tau idėja padovanoti mano unikalią video programą?

“GITARA PER 1 NAKTĮ”

Cover-4

Žinoma, tu gali šią programą pasidovanoti ir SAU. Ir jau per šventes pradėti mokytis groti gitara. Tuo labiau, kad programa “Gitara per 1 naktį” papildyta net 14 bonusų ir virto gitaros pamokų paketu, kurį tikrai verta įsigyti žmogui, norinčiam išmokti groti gitara.

Ši video programa skirta visiškai “žaliems” ir pradedantiesiems gitaristams. Ji tau leis per itin trumpą laiką padaryti didelį proveržį gitaros srityje.

Mao metodo pagalba įgysi visus pagrindus, būtinus pradedančiajam gitaristui. Taip pat žinosi, kaip juos pritaikyti. Turint šiuos pagrindus jau galima savarankiškai išmokti groti mėgstamas dainas.

Ši programa skirta tiems, kas turi mažai laiko ir nori greito rezultato. Ją galėsi žiūrėti sau patogiu laiku ir tau nereikės derintis prie gitaros mokytojo tvarkaraščio. Be to, programą galėsi žiūrėti vėl ir vėl tiek, kiek tau reikės. Tau nereikia labai geros klausos, nereikia natų ar ypatingų gabumų.

Daugiau apie programą “Gitara per 1 naktį”

 

 

 

Tags: , , , , , , , , ,

Facebook Comments: