Gitaros pamokos Vilniuje

Pagaliau atėjo pavasaris! Atgyja gamta, norisi lėkti laukais… Bet vakarais vis tiek smagu prisėsti ir pabrazdinti gitarą. Tačiau jau viskas atsibodo ir norisi kažko naujo. Ir dar: vis pagalvoji, kaip būtų gerai vasarą prie laužo pagroti draugų būry mėgstamas dainas…

Tad dabar jau pats metas pradėti ir iki vasaros dar gali suspėti pramokti groti gitara. O jei jau truputį moki groti, tai patobulėti šioje srityje. Tam ir sukurtas ir auginamas šis tinklalapis.

O jei ne viskas pavyksta savarankiškai, kilo klausimų, neaiškumų ar nori susipažinti su bendraminčiais mėgstančiais groti gitara, tuomet kviečiu ir į gyvas gitaros pamokas Vilniuje.


Ko pas mane gali išmokti?

Kiekvienas gali pasirinkti ko jam reikia. Gal tau užtenka išmokti 8 akordus ir su jais groti draugams prie laužo paprastas dainas? Tą išmokti yra tikrai nesunku. Užtruksi 1-2 mėnesius...

Bet gal tu jau moki tuos akordus ir nori kažko daugiau išmokti? Tuomet dar geriau! Man pačiam įdomiau dirbti, kai žmogus jau yra įvaldęs pradmenis ir siekia įvaldyti gitaros paslaptis.


Kaip aš mokau?

Mokau pagal savo susikurtą metodiką, kuri paremta naujausiomis užsienio mokymo tendencijomis. Jos pagrindą sudaro įvairių grojimo technikų mokymas ir praktinis jų taikymas dainose. Į pačias pamokas žiūriu kūrybiškai ir pati pamoka gali pavirsti improvizacija.

Mano tikslas - kad žmogus KUO GREIČIAU pajustų, kad groja ir išmoktų mėgstamas dainas.

Ir dar: man nesvarbu kiek tau metų (10 ar 70). Svarbu - tavo noras groti ir užsidegimas. O aš padarysiu viską, kad tu išmoktum kuo greičiau groti gitara.

Tad kviečiu mokyklinio/studentiško amžiaus jaunimą, o ypatingai ir vyresnius žmones į GITAROS PAMOKAS Vilniuje.


GITAROS PAMOKOS Vilniuje.

Kur?

Mano pamokos vyksta Vilniuje, "Sigmoje" (Kalvarijų g. 125), šalia "Baldų Rojaus". Ten dabar repetuoja turbūt pusė Vilniaus grupių. Dviejose iš jų groju ir aš pats.

Kada?

Pamokos vyksta darbo dienomis 14 - 20 val. Nors galime tartis ir ankstesniu laiku. Taip pat dirbu šeštadieniais (jei tik nesikerta su koncertais).

Kaip?

Yra 3 būdai, kaip tu gali lankyti mano pamokas:

1. Individuali pamoka

2. Dviese

3. Grupelėje iš 3-5 žmonių (to paties lygio)

Pamoka trunka 1 val. Rekomenduoju lankyti individualiai 1 kartą per savaitę, o jei su grupele, tai 2 kartus per savaitę. Duodu spausdintą medžiagą ir palaikymą el. paštu, skype, facebook.

Dar neturi gitaros ar nepatogu ją vežiotis? Ne bėda. Užsiėmimų metu tau bus suteikta akustinė, klasikinė arba elektrinė gitara. Taip pat gausi konsultaciją kokią gitarą tau būtų geriausia įsigyti.


Svarbu! Prieš ateinat į 1-ąją gyvą pamoką rekomenduoju būti peržiūrėjus "7 NEMOKAMAS PAMOKAS" arba "1-ąją gitaros pamoką" (o geriausia abu dalykus).

Kad būtų lengviau pradėti, visai "žaliems" ir pradedantiesiems esu paruošęs gitaros video pamokų paketą "Gitara per 1 naktį". Mano manymu, tai geriausias rinkinys norintiems pradėti savarankiškai mokytis groti gitara.

 

 

Susisiek su manimi:

Tel. nr.: +370 676 38505

El. paštas: info@gitarospamokos.lt

Facebook: https://www.facebook.com/gitarospamokos123

Audrius Juodzevičius


Dar neturi gitaros?

Ieškai dėklo, stygų, derintuvo, brauktuko, kapodasterio...?

Spausk čia


Tags: , , ,

Facebook Comments: